Wizytówki NAP lista serwisów

Szukam dobrej listy serwisów NAP do zrobienia wizytówek. Chodzi mi tutaj o polskie strony na których poza adresem witryny można podać również dokładny adres firmy (nazwę, adres, telefon). Macie coś takiego w zanadrzu?

Dodaj komentarz
7 Odpowiedź(i)

Poniżej lista serwisów NAP. Stron na których możesz założyć profil lub dodać wpis z pełnymi danymi adresowymi. Nie wiem na ile jest aktualna. Musisz sprawdzić samodzielnie.
google moja firma
zumi.pl
biz.yelp.pl
poipoint.pl
miplo.pl
targeo.pl
biznesfinder.pl
yellowpages.pl
misterwhat.pl
publiczne.net
bizeo.pl
cylex.pl
hotfrog.pl
polecamyfirmy.pl
firmowykatalog.pl
lokalizator-firm.pl
favore.pl
msp.money.pl
fullinfo.pl
odi.pl

Stażysta Odpowiedział w 4 lutego 2017.
Dodaj komentarz

Tutaj możesz sobie zamówić wizytówki NAP https://seospot.pl/wizytowki-nap

Stażysta Odpowiedział w 26 marca 2018.
Dodaj komentarz

Można też dodac przy użyciu zenreview http://zenindexer.com/produkt/zenreview-tworzenie-wizytowek-firmowych/  – potrzebny do tego jest wtedy zennoposter

Stażysta Odpowiedział w 25 kwietnia 2018.
Dodaj komentarz

Dzięki. Krótka ale przydatna lista Polskich napów. Wizytówki nap są szczególnie przydatne przy pozycjonowaniu strony internetowej na frazy lokalne (z dopiskiem miejscowości na terenie której działa firma). Z mojej strony lista nap została zrealizowana w całości. Do każdej oczywiście unikalny opis (tam gdzie się dało dodać treść) plus trochę czekania na moderację i wyszło całkiem sprawnie.

Stażysta Odpowiedział w 5 czerwca 2019.
Dodaj komentarz

Lista NAPów nadal przydatna tylko trochę krótka. 😉 Dzięki za udostępnienie. Od siebie mogę dodać jeszcze:

ofachowcach.pl
ipolska.info
honaro.pl
oferty-biznesowe.pl
oferteo.pl
pkt.pl

Generalnie 15, 30 czy nawet 50 wizytówek możesz pozyskać przy wykorzystaniu oferty Seospot.

Stażysta Odpowiedział w 5 marca 2020.
Dodaj komentarz

Na prawdę faja lista nap – bardzo krótka ale zawiera dobre lokalizacje. Dzięki za udostępnienie. Słyszałem, że można spokojnie wyszukać w PL nawet blisko 100 serwisów napowych ale tylko plus minus 40 z nich będzie godna uwagi. Ktoś może potwierdzić czy to prawda? W mojej ocenie wizytówki tego typu świetnie sprawdzają się do rozbudowy profilu linków domeny pozycjonowanej na rynku lokalnym i właśnie w ten sposób je wykorzystuje.

Stażysta Odpowiedział w 2 stycznia 2021.
Dodaj komentarz

Atomi możesz wyszukać sporo serwisów umożliwiających założenie wizytówki bo to w sporej części firmowe katalogi stron. Jest zapewne około 30 lokalizacji na prawdę godnych uwagi, do pozostałych też można śmiało dodać stronę ale nie jest to priorytet. Bardzo ważne jest to jakie dane zamieszczasz tworząc wpis NAP tego typu. Przede wszystkim wszystkie podawane informacje powinny być zgodne z tymi które masz ulokowane w treści promowanej strony.  Unikalny opis, anchor w postaci nazwy firmy, pełne dane kontaktowe – adres, telefon, nip, godziny otwarcia jeśli da się ulokować. Warto podejść do tego starannie.

Stażysta Odpowiedział w 2 stycznia 2021.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.