Jaki darmowy program do pozycjonowania?

Prowadzę małego bloga internetowego dotyczącego zdrowego odżywania. Prosty poradnik dotyczący doboru produktów, liczenia kalorii, wykorzystywania tych produktów w codziennej kuchni.
Moje pytanie, czy znacie jakiś darmowy program do pozycjonowania dobry dla laika w tej dziedzinie? Czytam różne blogi, poradniki, mniej więcej wiem jak pozycjonuje się strony czyli optymalizacja i linki. Innymi słowy znam podstawy pozycjonowania ale tylko teoretycznie stąd potrzebuję czegoś prostego na początek. Będę wdzięczny za pomoc.

Dodaj komentarz
2 Odpowiedź(i)

Program do pozycjonowania, darmowy. Tutaj aby nie być szczególnie kąśliwym polecam firefox i excel. Przeglądarkę do pisania wpisów na zapleczach, postów na forach, komentarzy na tematycznych forach itd. itp. Excel do organizacji prywatnych baz blogów zapleczowych, adresy, loginy, hasła ew. krótki opis. 😉 Techniki pozycjonowania, a w zasadzie technika jego wykonywania to przede wszystkim doświadczenie, obserwacja i analiza zmian. Samo czytanie mało daje, podstawy, może, często nieaktualne, mało przydatne w wielu przypadkach pisane w celu promocji tego lub owego. Jak zdobywać linki: rozsądnie. Na pytanie jak pozycjonować odpowiedzieć można równie prosto: skutecznie. 😉 Twórz lub kupuj linki nad którymi masz kontrolę.

Tutaj masz trochę pomocnych informacji: http://sklep.siteseo.pl/pomocne-informacje

Stażysta Odpowiedział w 10 marca 2015.
Dodaj komentarz

Za darmo często nawet nie pozycjonuje się samodzielnie, teksty, narzędzia, czas to koszta. Nie ma też żadnych skutecznych automatów do tego jeśli nie posiadasz własnych baz, bo to lokalizacje są tutaj najważniejsze. Własny baz w opcji własnego zaplecza. Domeny, hostingi to kolejny koszta, możesz wykorzystać platformy blogowe i pisać sam teksty. Napisz pierwsze 100 i sprawdź czy opłaca się to robić samodzielnie.

Stażysta Odpowiedział w 7 czerwca 2015.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.